Ogłoszenie o pracę – Portier –

Oferta nieaktualna

 

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kielcach oferuje pracę:  

na stanowisku: PORTIER

 

 

Zakres obowiązków:

 • codzienne sprawdzanie zabezpieczeń w pomieszczeniach przychodni (p-poż, bhp),                 zwracanie szczególnej uwagi na zagrożenia wewnątrz  i zewnątrz budynku,
 • dbanie o porządek  wokół przychodni, udzielanie informacji zainteresowanym,
 • wydawanie i pobieranie kluczy do pomieszczeń w przychodni,
 • kontrola wjeżdżających oraz wyjeżdżających pojazdów,

 

 Oferujemy:

 • praca na Umowę Zlecenie

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: [email protected] z dopiskiem                           Oferta pracy – PORTIER

bądź telefoniczny: Sekretariat 41 330 34 11, Dyrektor 41 330 34 18

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2   Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kielcach. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacji;
 2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i mogą być udostępnianie podmiotom wspierającym Administratora w prowadzonej działalności na podstawie umowy powierzenia.
 3. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i/lub a) RODO.
 4. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji.
 7. Za zgodą kandydatów w okresie 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
 8. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kielcach ul. Szczepaniaka 23, 25-118 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Skip to content